baltalazaralexandria
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intradevar aici este paradisul TENILOR

2 participanți

In jos

Intradevar aici este paradisul TENILOR Empty Intradevar aici este paradisul TENILOR

Mesaj Scris de popescu59 Joi Iun 20, 2013 3:04 am

Am pescuit pe 19 iunie de la orele 18 pina in 20 iunie ora 18. Am pescuit la casuta nr7 cu 4 lansete montura in line plumb 100 gr ace Korda Kaptor nr 4.
Sa pescuit plantat la porumb imputit pe care il gasiti la Magazinul UNIVERSUL PESCARULUI din zona 100.La toate cele 4 monturi sa pus cite 3 boabeporumb   plastic aroma usturoi. Am prins 5 buc ten intre 7,2 si 11,6 kg.Mentionez ca nu pescuiesc decit prinde si elibereaza. Vin cu rugamintea la pescarii care vor pescui pe acest lac in acesta perioada , sa elibereze tenii in cel mai scurt timp deoarece dupa drilul pe care il faceti pina la punerea pe saltea acesta oboseste foarte tare si se poate ca in cel mai scurt timp sa moara.Daca este posibil sa folositi saltea tip cada in care sa aveti apa permanent ,
Urez tuturor pescarilor care vor pescui aici fire cit mai intinse si cine doreste amanunte despre modul de pescuit ma poate contacta 0744475476 Nae

popescu59

Mesaje : 2
Data de înscriere : 20/06/2013

Sus In jos

Intradevar aici este paradisul TENILOR Empty da.paradisul tenilor

Mesaj Scris de adi_gorosss Lun Iun 24, 2013 12:55 am

Am pescuit din 21.06 pina in 22.06.2013 .capturi 5 teni intre  8kg si 10 ,2 romanesti 9kg respectiv 6kg.mai adaug ca am luat si pt tigaia de acasa 2 salonte la 3kg ,pesti mici mananca la nada dulce pe lazar si se pot prinde multi.cantitatea totala de peste prins in jur de 100kg.Este al 2-lea pescuit in locatia .cu 3 saptamani in urma am prins 1Intradevar aici este paradisul TENILOR Luaf20kg.

adi_gorosss

Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum